loader

Świetne nowinki technologiczne, których nie można jeszcze kupić

W każdej chwili w sieci odbywa się około miliarda różnych kampanii crowdfundingowych. Przejdź się przez Kickstarter lub Indiegogogo, a nie zabraknie tam dziwnych, bezużytecznych i wręcz głupich projektów - obok prawdziwych perełek. Przecinamy błystki fidgetowe i nieporęczne etui na iPhone'a, aby zebrać najbardziej niezwykłe, ambitne i ekscytujące nowe projekty crowdfundingowe w tym tygodniu. Pamiętaj, że każdy projekt crowdfundingowy - nawet ten z najlepszymi intencjami - może zawieść, więc odrób pracę domową przed wycięciem czeku na wymarzony gadżet.

Eyesy - syntezator wideo

Jeśli chodzi o tworzenie i miksowanie dźwięków, dostępnych jest niezliczona ilość narzędzi, które mogą Ci pomóc. Mamy instrumenty muzyczne, kontrolery MIDI, syntezatory, pedały pętli, pady perkusyjne i wszystkie rodzaje cyfrowych stacji roboczych audio, aby pomóc Ci wymieszać to wszystko razem. Ale jeśli chodzi o wizualizacje, nie ma tak naprawdę wielu narzędzi dostępnych dla artystów. Eyesy dąży do tego, aby to zmienić. Jest to syntezator wideo, który pozwala na tworzenie reaktywnych wizualizacji, które reagują na muzykę w czasie rzeczywistym.

Arebo - suszarka do całego ciała

Wiesz, że szybka dmuchawa "Airblade" firmy Dyson, która suszy ręce tak szybko, że eliminuje potrzebę użycia ręczników? Cóż, teraz ktoś przeniósł tę samą koncepcję na wyższy poziom i opracował urządzenie, które wysusza całe ciało, eliminując tym samym potrzebę używania ręczników kąpielowych. Dziwne? Tak. Podniecające? Też tak.

Tau - keychain powerbank

Ta rzecz nie ma żadnej rewolucyjnej technologii pod maską. Kiedy się do tego zabierzesz, to naprawdę jest to tylko przenośna bateria. Ale to, co czyni go genialnym, to fakt, że jest zaprojektowany tak, aby działał jak brelok - dzięki czemu zawsze będziesz go miał przy sobie, gdy wyjdziesz z domu. Najlepsze ze wszystkich? W zestawie znajduje się również stacja dokująca dokująca do ściany, dzięki czemu ładowanie baterii jest tak łatwe, jak zawieszanie breloczka. Całkiem sprytne, prawda?

Astro Slide - smartfon 5G z fizyczną klawiaturą

Fizyczne klawiatury w telefonach komórkowych są nieco rzadkością w dzisiejszych czasach, ale najwyraźniej nadal istnieje namiętna społeczność, która utrzymuje je przy życiu. Najnowszym uczestnikiem tej umierającej kategorii jest Astro Slide - swego rodzaju hybryda smartfonów i laptopów. Oprócz tego, że działa z systemem Android i działa jak odpowiedni smartfon, posiada również wysuwany ekran, który pozwala na korzystanie z telefonu jak z miniaturowego laptopa. Nie zamierzam kłamać - mimo, że wiem, że ta rzecz byłaby koszmarem do pisania na maszynie, to i tak chcę ją mieć.

Szczoteczka do zębów Talobrush - ultra szybka szczoteczka do zębów

Masz już dość tego ściskania, szorowania, plucia, płukania, grzebania i nitkowania, które są niezbędne do utrzymania czystości Twoich perełek? Od dziesiątków lat twoim jedynym sposobem ucieczki od tego delikatnie pracochłonnego zadania jest elektryczna szczoteczka do zębów. Ale chociaż te automatycznie oscylujące szczoteczki do zębów są zdecydowanie krokiem we właściwym kierunku, to jednak nie usuwają one całej tej mozolności i czasochłonności z aktu szczotkowania zębów. Tu właśnie pojawia się szczoteczka Talobrush. Jest to szczoteczka w nowym wieku, która (rzekomo) kończy pracę w ułamku czasu.

Supercalla - magnetyczny, samoorganizujący się kabel ładowarki

Kable są irytującą, ale niezbędną częścią życia. Nieważne, jak bardzo się starasz, zawsze wydają się zaplątane i zdezorganizowane. Ale co jeśli nie? A co jeśli mogliby się zorganizować i utrzymać porządek przez cały czas? To jest właśnie pomysł na Supercallę - nowy, sprytny system kablowy, który zatrzaskuje się wraz z serią magnesów, tak aby był zawsze zorganizowany.

Higieniczna ręka - otwieracz do drzwi EDC

Dzięki bezprecedensowej epidemii wirusa, w której obecnie żyjemy, prawdopodobnie nie będzie w 100% bezpiecznie dotykać klamek drzwi publicznych i naciskać przez jakiś czas przycisków. Co więc robisz, gdy nieuchronnie znajdziesz się w sytuacji, która wymaga wciśnięcia guzika lub pociągnięcia za klamkę? Odpowiedź: Wywalasz to słodkie, małe narzędzie do wciskania haków EDC i używasz go do otwierania drzwi. Nie zdziwiłbym się, gdyby te rzeczy wkrótce zaczęły się wszędzie pojawiać.

Arkade Blaster - Sterownik ruchu FPS

Pamiętasz ten słodki ręczny kontroler świetlny, którego używałeś do grania w Duck Hunt w dobrych czasach? Cóż, to jest jak na metę. Jest to system, który umożliwia porzucenie normalnego kontrolera dżojstika i granie w gry FPS poprzez wskazywanie/strzeliwanie kontrolera w kształcie pistoletu - taki, który jest wypełniony akcelerometrami wysokiej precyzji, aby dać ci dodatkową celność.

Zobacz

​Monitory szerokokątne to specyficzne urządzenia, których nietypowy wygląd wydaje się zyskiwać coraz więcej zwolenników. Niestandardowe proporcje ekranu sprawiają, że jest to świetne urządzenie do pracy biurowej i nie tylko. Dla kogo szerokie monitory mogą być odpowiednim wyborem? I jakie dodatkowe parametry powinny posiadać, by móc sprostać oczekiwaniom różnych...

Chłodnie wentylatorowe to urządzenia wykorzystywane do obniżania temperatury powietrza w różnych zastosowaniach. Ich działanie opiera się na wymuszonej konwekcji, czyli wymianie ciepła między cieczą a powietrzem. W tym artykule szczegółowo omówimy zasadę działania chłodni wentylatorowych, ich rodzaje, zalety i wady, a także przedstawimy szeroki zakres zastosowań tych urządzeń...

Sprzęt komputerowy stale się rozwija, niezależnie od tego, czy posiadasz wieżę, laptopa czy tablet z ekranem dotykowym. W Polsce rynek rośnie z roku na rok. Prawie wszystkie gospodarstwa domowe posiadają komputer, a także akcesoria komputerowe i gadżety. W tym artykule dowiesz się, jakie akcesoria komputerowe kupić, takie jak drukarki, skanery i słuchawki. Istnieje wiele...