loader

World of Warcraft Darkmoon Faire Quest - przedownik

Profesje związane z Darkmoon Faire

Istnieje wydarzenie o nazwie Darkmoon Faire, które pojawia się w grze raz w miesiącu, zaczynając od 00:01 w niedzielę przed pierwszym poniedziałkiem każdego miesiąca. Podczas tego wydarzenia możesz wykonać zadania dla każdej z profesji.

Zadania dla profesji mogą być wykonane tylko raz podczas każdego Darkmoon Faire i dają 5 punktów umiejętności (oznacza to, że możesz je wykonać ponownie podczas następnego Faire). 

Skillupy będą automatycznie stosowane do ostatniego postępu w profesji, który nie jest maksymalny. Tak więc, na przykład, jeśli chcesz uzyskać +5 w Outland Engineering, ale już nauczyłeś się innych umiejętności profesji z ekspansji, musisz najpierw rozwinąć je wszystkie, a następnie możesz uzyskać +5 w Outland Engineering, ponieważ będzie to jedyna umiejętność, która nie osiągnęła swojego maksimum.

Gdzie znajduje się Darkmoon Faire?

Miejsce, w którym odbywa się Fara, to Darkmoon Island. Portale na wyspę są dostępne w następujących miejscach:

  • Wschodnie Królestwa, na południowej stronie Goldshire w Lesie Elwynn
  • Kalimdor, w Mulgore u podnóża Thunder Bluff

Darkmoon Faire pojawia się tylko raz w miesiącu. Pojawia się w pierwszą niedzielę danego miesiąca i kończy się w następną sobotę. Targi przynoszą ze sobą wiele pamiątek, upiornych zabawek, zwierzaków bojowych i transmog gear do hordowania! Silas Darkmoon zebrał dziwne i niezwykłe rzeczy z całego świata, aby uczcić cuda i tajemnice Azeroth.

Ten przewodnik jest szybkim przeglądem, który pomoże Ci w profesjach, które oferuje faire. Pełny poradnik znajdziesz tutaj: (darkmoon faire)

World of Warcraft Darkmoon Faire

Klika słów o Darkmoon Faire

Wraz z przebudową Faire podczas Cataclysm wprowadzono wiele questów opartych na profesjach. Kolejne rozszerzenia jeszcze bardziej zmieniły wymagania i nagrody za ukończenie tych zadań.

Dla każdej podstawowej i dodatkowej profesji jest jeden quest. Zadania te nie są zadaniami codziennymi. Możesz wykonać "...do pięciu punktów umiejętności na profesję, na tydzień Faire...". [Źródło]. Oznacza to, że możesz je wykonać tylko raz w miesiącu.

Każdy quest nagradza 5 punktów w twoim najwyższym poziomie umiejętności rozwinięcia. Na przykład, jeśli znasz Alchemię Krain Cienia na poziomie 1, wykonanie questów Alchemii doda Ci 5 punktów do tego poziomu. Jeśli Twoja Alchemia Krain Cienia osiągnie maksymalny poziom (175), te 5 punktów zostanie dodane do umiejętności dla kolejnego rozszerzenia w dół. Na przykład, jeśli Twoja Alchemia Shadowlands, Battle for Azeroth i Legionu jest maksymalna, ale Alchemia Warlords of Draenor nie jest, Twoje 5 punktów zostanie dodane do Alchemii WoD.

Do wykonania zadań Darkmoon Faire potrzebny jest tylko 1 poziom umiejętności w waniliowej profesji. Zanim udasz się na targi, upewnij się, że jesteś wyszkolony w wybranej profesji, w przeciwnym razie zmarnujesz swój czas.

Jest to świetny sposób, aby przejść przez te drogie ostatnie poziomy w swoich profesjach, jeśli jesteś gotów poczekać.

Ukończenie 6 zadań związanych z profesją da ci Faire Favors. Możesz to zrobić bez zmiany żadnej z Twoich podstawowych profesji: 2 podstawowe profesje i wszystkie 4 drugorzędne.

 

Zobacz

​Monitory szerokokątne to specyficzne urządzenia, których nietypowy wygląd wydaje się zyskiwać coraz więcej zwolenników. Niestandardowe proporcje ekranu sprawiają, że jest to świetne urządzenie do pracy biurowej i nie tylko. Dla kogo szerokie monitory mogą być odpowiednim wyborem? I jakie dodatkowe parametry powinny posiadać, by móc sprostać oczekiwaniom różnych...

Chłodnie wentylatorowe to urządzenia wykorzystywane do obniżania temperatury powietrza w różnych zastosowaniach. Ich działanie opiera się na wymuszonej konwekcji, czyli wymianie ciepła między cieczą a powietrzem. W tym artykule szczegółowo omówimy zasadę działania chłodni wentylatorowych, ich rodzaje, zalety i wady, a także przedstawimy szeroki zakres zastosowań tych urządzeń...

Sprzęt komputerowy stale się rozwija, niezależnie od tego, czy posiadasz wieżę, laptopa czy tablet z ekranem dotykowym. W Polsce rynek rośnie z roku na rok. Prawie wszystkie gospodarstwa domowe posiadają komputer, a także akcesoria komputerowe i gadżety. W tym artykule dowiesz się, jakie akcesoria komputerowe kupić, takie jak drukarki, skanery i słuchawki. Istnieje wiele...