loader

World of Warcraft Darkmoon Faire Quest - przedownik

Profesje związane z Darkmoon Faire

Istnieje wydarzenie o nazwie Darkmoon Faire, które pojawia się w grze raz w miesiącu, zaczynając od 00:01 w niedzielę przed pierwszym poniedziałkiem każdego miesiąca. Podczas tego wydarzenia możesz wykonać zadania dla każdej z profesji.

Zadania dla profesji mogą być wykonane tylko raz podczas każdego Darkmoon Faire i dają 5 punktów umiejętności (oznacza to, że możesz je wykonać ponownie podczas następnego Faire). 

Skillupy będą automatycznie stosowane do ostatniego postępu w profesji, który nie jest maksymalny. Tak więc, na przykład, jeśli chcesz uzyskać +5 w Outland Engineering, ale już nauczyłeś się innych umiejętności profesji z ekspansji, musisz najpierw rozwinąć je wszystkie, a następnie możesz uzyskać +5 w Outland Engineering, ponieważ będzie to jedyna umiejętność, która nie osiągnęła swojego maksimum.

Gdzie znajduje się Darkmoon Faire?

Miejsce, w którym odbywa się Fara, to Darkmoon Island. Portale na wyspę są dostępne w następujących miejscach:

  • Wschodnie Królestwa, na południowej stronie Goldshire w Lesie Elwynn
  • Kalimdor, w Mulgore u podnóża Thunder Bluff

Darkmoon Faire pojawia się tylko raz w miesiącu. Pojawia się w pierwszą niedzielę danego miesiąca i kończy się w następną sobotę. Targi przynoszą ze sobą wiele pamiątek, upiornych zabawek, zwierzaków bojowych i transmog gear do hordowania! Silas Darkmoon zebrał dziwne i niezwykłe rzeczy z całego świata, aby uczcić cuda i tajemnice Azeroth.

Ten przewodnik jest szybkim przeglądem, który pomoże Ci w profesjach, które oferuje faire. Pełny poradnik znajdziesz tutaj: (darkmoon faire)

World of Warcraft Darkmoon Faire

Klika słów o Darkmoon Faire

Wraz z przebudową Faire podczas Cataclysm wprowadzono wiele questów opartych na profesjach. Kolejne rozszerzenia jeszcze bardziej zmieniły wymagania i nagrody za ukończenie tych zadań.

Dla każdej podstawowej i dodatkowej profesji jest jeden quest. Zadania te nie są zadaniami codziennymi. Możesz wykonać "...do pięciu punktów umiejętności na profesję, na tydzień Faire...". [Źródło]. Oznacza to, że możesz je wykonać tylko raz w miesiącu.

Każdy quest nagradza 5 punktów w twoim najwyższym poziomie umiejętności rozwinięcia. Na przykład, jeśli znasz Alchemię Krain Cienia na poziomie 1, wykonanie questów Alchemii doda Ci 5 punktów do tego poziomu. Jeśli Twoja Alchemia Krain Cienia osiągnie maksymalny poziom (175), te 5 punktów zostanie dodane do umiejętności dla kolejnego rozszerzenia w dół. Na przykład, jeśli Twoja Alchemia Shadowlands, Battle for Azeroth i Legionu jest maksymalna, ale Alchemia Warlords of Draenor nie jest, Twoje 5 punktów zostanie dodane do Alchemii WoD.

Do wykonania zadań Darkmoon Faire potrzebny jest tylko 1 poziom umiejętności w waniliowej profesji. Zanim udasz się na targi, upewnij się, że jesteś wyszkolony w wybranej profesji, w przeciwnym razie zmarnujesz swój czas.

Jest to świetny sposób, aby przejść przez te drogie ostatnie poziomy w swoich profesjach, jeśli jesteś gotów poczekać.

Ukończenie 6 zadań związanych z profesją da ci Faire Favors. Możesz to zrobić bez zmiany żadnej z Twoich podstawowych profesji: 2 podstawowe profesje i wszystkie 4 drugorzędne.

 

Zobacz

Weaponsmithing to specjalizacja kowalstwa, która umożliwia dostęp do potężnych receptur broni BoP na poziomie 70. Ten poradnik pokaże Ci krok po kroku jak zostać Weaponsmith w Burning Crusade Classic. Zanim wybierzesz specjalizację kowalską, musisz osiągnąć poziom 40 i posiadać co najmniej 200 umiejętności kowalskich. Sprawdź mój poradnik poziomowania kowalstwa w TBC Classic...

Na świecie zużywa się 400 milionów ton papieru rocznie. Ponad połowa z nich znajduje się w opakowaniach produktów. Ogromne ilości papieru zużywane są w biurach i wydawnictwach książkowych. Powiemy Ci, dlaczego powinieneś przejść na elektroniczne zarządzanie dokumentami, pobierać książki na urządzenia elektroniczne, kupować więcej żywności na wagę i...

Cyfryzacja coraz odważniej wkracza do różnego rodzaju instytucji. Pewne jej elementy możemy odnaleźć nawet w najmniejszych jednostkach samorządu terytorialnego. Z pewnością dzieje się tak ze względu na ogromne korzyści jakie niesie ze sobą Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD). Przeniesie części zadań urzędów i pozostałych instytucji do strefy online powoduje znaczne...